Prikaz jedne poruke
Stara 2.2.2022, 2:40   #112
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Dying Light 2

Ehh, čeka se onda strpljivo domaća verzija. Meni se prva igra nije svidela, pa samim tim imam rezerve i prema drugoj, a pošto u startu neću moći da to testiram, čekaću ili kad odomaće, vremenom, ili kad spadne cena dovoljno, ako dotad skapiram da baš vredi.


Denuvo je besmislen, ko ne želi da kupi igru, neće je uzeti imala ona denuvo ili ne. A onaj ko možda ima želju da plati i podrži developere, postoje velike šanse da će najpre testirati piratsku, pa na osnovu toga doći do zaključka da vredi kupiti.


Ja sam nebrojeno puta bio u ovoj situaciji. Prosto, nekad ne želiš da baciš pare tek tako. Pogotovo s našim standardom ovde, a svetskim cenama igara. Čak i skuplje nego u Americi, jer je 60$ svakako manje od 60e.
Hollow Knight sam tako igrao pri launchu, isprva me nije kupila igra, pa nisam ni ja nju
Ali posle nekog vremena, rekoh ajd da probam još jednom, vidim dodavali su neke free apdejtove - i oduševi me. Uložim 50 sati u nju. Kupim je na popustu na Steamu, pa posle još jednom, u punoj ceni, na Gogu. Da nije bilo piratske verzije to definitivno ne bih učinio, a ovi koji bi mi plasirali argumente a la - refund postoji - da, ali ja u dva sata svakako nisam mislio da je ta igra dobra, dakle da sam u startu kupio original verziju, oni bi *izgubili* novac od mene jer bih refundirao, a ovako, piraterija je uslovila da developeri dobiju od mene novac na dve platforme.
Cracked But Whole je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
Koreli A. (2.2.2022), Malik Tintilinic (2.2.2022)