tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 20.12.2021, 11:02   #31
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Nba 2k22

NBA franšiza mi je dugo jedna od omiljenijih igara. Ali... Ovogodišnja verzija nije ni trebala da se kupuje. Ni u čemu nije bolja niti drugačija od prethodne osim po kreativnosti kad su u pitanju mikrotransakcije. Takva je bila ii prošla u odnosu na onu pre nje. Tako da realno imamo presvučeni NBA 2k20.
Igram na PS4, 90% igram Play now sa drugarom i My Career ostalo. One online bezvzarije sam probao ali ako se ne mašiš za novčanik grind je preveliki. I svi oni kvestove koje su uveli npr i sve što se može dobiti na bilo koji način u igri (daily spin, odgovaranje na pitanja pre game i bilo kakva nagrada uopšte) je krajnje uvredljivo, daju ti npr 25-50VC za daily quest a to je više nogo smešno.
Sam gameplay nije loš ali svakako nije dovoljno bolji ni drugačiji da bi morala da se kupije nova igra. Ko ima stari NBA nema potrebe da uzima novi, najozbiljnije.
Nisu popravili ni stare bagove i nebuloze od pretprošle godine (karijera mod i 1na1, drugo ne igram) bukvalno bih mogao tonu teksta da ispišem na tu temu koliko loših stvari ima.
Ja sam se prevario grdno, uzeo sam na nekom popustu doduše ali realno ne vredi više od 5E. Uostalom kolko su bezobrazni sa nastojanjem da iscede novac od ljudi, ovo treba da bude free.
Kreću se u odličnom pravcu PESa, ali treba da propadnu kad se ovako ponašaju.
Ne znam kako uopšte ljudi budu OK sa ovim stvarima... ali verujem da će osetiti naredne godine kad niko ne kupi ovo srajne.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke