tema: Nba 2k22
Prikaz jedne poruke
Stara 1.11.2021, 14:13   #23
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k22

Mislio sam da batalim, ali zadnjih 3-4 dana se nateram da igram bar jednu-dve utakmice dnevno i posle početnih 2-4 imam 8-5 u ligi i sad mi je na All Star težini taman kako treba. Zabavljam se, ali ne "zapinjem".

Ima jedna baš VEEEELIKA (ali i sjajna) razlika u odnosu na prethodna izdanja - u ranijim NBA 2K igrama AI vođeni timovi kad povedu sa, na primer, 4 razlike nema ni teoretske šanse da ih stigneš, oni ubacuju iz svakog ili svakog drugog napada i možeš da igraš odbranu kakvu hoćeš oni svaki drugi napad ubacuju ma šta da uradiš. Pa još kad naiđe "žuta minuta" pa ne pogodiš iz 4-5 ili više napada, a oni i dalje svaki drugi ubacuju, tako da ranije kada sam igrao i kada AI tim povede sa više od 4 razlike NIKADA nisam uspevao da ih stignem, jer, jednostavno, oni konstantno isto pogađaju, a samo ispustiš 3-4 vezana napada možeš da se slikaš posle.
Međutim, u 2K22 sam dva puta gubio sa 8 i 10 razlike i ne samo što sam stizao i dobijao, nego se često desi da AI tim ima "žute minute" kada ne mogu da ubodu zicer (što se i meni veoma često dešava). Utisak kad gubiš a znaš da možeš da stigneš samo ako se koncentrišeš ne odbranu je veoma zadovoljavajući. Ubedljivo najbolja NBA igra do sada.

A baš sam se pitao na šta da potrošim 30 evra što daje država. Sad znam. (How Yes No)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke