Prikaz jedne poruke
Stara 6.12.2008, 23:36   #20
Akrep
Član
 
Član od: 26.4.2008.
Poruke: 43
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Avira Premium Security Suite

Citat:
Cim iskljucim antivir web guard odmah se popne na 210 kbps.Da li je jos neko imao slican problem i mogu li nesto da podesim u programu da se ovo ne desava jer ne mogu svaki put da iskljucujem to kada ukljucim komp,a 'bes zastitu ako je to iskljuceno!Ako moze ovo da se sredi bilo bi dobro,ako ne bye-bye avira!
Moze da se sredi i nisi jedini koji ima problem sa Avirinim web guardom. Ponovo pokreni instalaciju i izaberi modify, u sledecem koraku otchekiraj kvadrat pored web guard-a i zavrshi reinstalaciju. Time cesh izbaciti web guard iz programa, a i ne treba ti, veruj mi. Web guard su ubacili od verzije 8, i ja sam se isto tripovao zbog toga jer sa sedmicom nisam imao problema. Osmica je odavno izashla i ne mogu da verujem da josh nisu ispravili taj, ako tako mogu nazvati, problem.
Shto se tiche prozora za update kod Free verzije ne mogu ti pomoci, jer oduvek koristim Premium.
Inache Avira je, slobodno mogu reci, odlichan antivirus (govorim o Premium verziji), jer sam sve vece firme probao i jedino me ona odushevljava.
Uz nju imam samo Comodo firewall i SpyBot, na Visti i na XP sp2.
Slazem se sa Leon da Vinci u pogledu krekovanih i patchovanih antivirusa.
Akrep je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Akrep na korisnoj poruci:
Kisr (7.12.2008)