Prikaz jedne poruke
Stara 21.1.2021, 23:50   #587
TDK's Villain
Član
 
Član od: 16.10.2009.
Poruke: 157
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Savet oko izbora telefona?

Citat:
tref kaže: Pregled poruke
Kao prvo, nije druze sve u megapixelima, vec u senzoru, tj, velicini optike, to 64mpx vs 48mpx, ne pije vodu, jer sam imao Nova 5T koji ima 48mpx, sada imam Mi 8 sa "samo" 12mpx pa jedno 3x ima bolji fotoaparat. Drugo, Realmi je budzetski model, dok Huawei ipak to nije i ima jaci cipset dosta, kirin 980 je u rangu Snapdragon 855, ono sto ti mogu reci, Huawei Nova 5t je odlicne izrade i ima jedan od najlepsih IPS-LCD ekrana. Huawei drzi cenu. Al dobar je taj realmi, ima Oled ekran, sterao zvuk, solidan cipset, ne znam kakve kamere imaju, softver sam video, deluje mi onako, kao cist android malo doradjen, dok EMUI je malo doteraniji, itd... Sta god da uzmes, dobar izbor. Samo da Realme nema neki problem sa ekranom, jer to je njihova boljka, citajuci komentare po netu, znam za 7, da ima problema, za 7pro ne znam, jer se nisam interesovao za njega. Izgooglaj malo, vidi, dal taj model ima problema sa ekranom, jer to je teska frustracija. Srecna kupovina!
Mislim da sam prevagnuo ipak ka Realme 7 pro.
Razlog jer ima 3.5mm jack, jer moze da ide sd kartica, ima bolje punjenje i ekran. Ovo ostalo kapiram da je nova 5t bolji ali ipak je matoriji model i ne vjerujem da je bas tolika razlika u kameri i procesoru, mada svakako ne koristim nista zahtjevno kao igrice tako da mi ne igra veliku ulogu.

Hvala jos jednom
TDK's Villain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku TDK's Villain na korisnoj poruci:
tref (22.1.2021)