Prikaz jedne poruke
Stara 11.12.2013, 16:22   #84
3LANCER
Starosedelac
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.286
Zahvalnice: 1.000
Zahvaljeno 401 puta na 248 poruka
Određen forumom Re: Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sto se tice golda - kada otkljucate sve klase dobijate 100, kada sve klase podignete na lvl10 dobijate 300 golda. Ako se dobro secam i na 150 odigranih partija u bilo kom modu (ukljucujuci i Practice) se dobija jos 100 ili mozda nesto vise golda.

Random factor: sve karticne igre se baziraju na ovome, stavise u Hearthstone je to manje primetno nego u vecini TCG-ova tipa Magic the Gathering jer ovde deck ima 30 karata a u drugim igrama obicno 60. E sad naravno postoje fore da odredjenim kartama kontrolisete partiju, recimo Warlock ima kartu "Sense demons" cijim igranjem momentalno izvlaci dva neodigrana demona iz decka. Verujem da ce se ovo razvijati kroz najavljene ekspanzije, ni MtG nije bio savrsen kad se onomad pojavio. Ali reci da je igra losa jer dobijate random karte je preterivanje.

Usput, free2play sistem je ovde odradjen poprilicno dobro, moguce i zbog toga sto nije trading card game tako da ne postoji trziste za prodaju karata. Samim tim svako moze da sastavi jedan do dva dobra decka cistim igranjem. Licno, do sada sam otvorio gomilu bustera, imam brdo rerova, par epica i dve legendary karte (Sylvanas i Gruul) a nisam ni dinara potrosio. Sto se tice osnovnih deckova, nekako mi se najboljim cine Paladin i Mage, dok ostalima ipak treba koja od expert karata (makar common).
3LANCER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke