tema: Windows 10
Prikaz jedne poruke
Stara 12.1.2016, 16:05   #1871
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Windows 10

Citat:
bachi kaže: Pregled poruke
Sajevac, ne razumem se u igre, ali to o čemu pričaš mi smrdi na klasičan memory leak, odnosno loša dizajnirana aplikacija/igra.

Tačno je da čak i Windows 8 bolje upravlja memorijom od Windowsa 7, ali sam ja imao problema sa Windows 8/10 na više računara sa lošijim upravljanjem procesima, te tako mi Winamp opušteno seckao zvuk kada bih učitavao neki jači sajt ili više opteretio sistem, a to mi se poslednji put dešavalo na Intel Celeronu 300MHz i softverskim modemom pa kada krene da bira vezu, secnuo bi mi Winamp.

Probano na više računara i sa više zvučnih kartica.

Da ne bude zabune naravno da tehnologija napreduje i naravno da je dosta stvari ispod haube poboljšano u korist Windowsa 10, ali mi to nije dovoljno da bih se odrekao ono malo kontrole što imam nad operativnim sistemom i ne mogu da gledam retard look&feel. Dodamo na to i spyware komponente, meni dosta.

Na računarima starijim od 3 godine preporučujem Windows 7 i 8.1 a ne 10, zbog čestih problema sa drajverima dok na novim 8.1 i 10 ako mu ne smeta da gaji NSA u kući.
Pa sad,moze da bude i to,ali ne mora da znaci...Nije iskljuceno,samo nekako imam utisak da bi onda pre punio memoriju,nego,sto ne bi dobro upravljao sa njom....Ma ja sam koristio uvek najnoviji win...Izuzev sto prvu verziju wina 8 nisam,nego sam cekao 8.1 ...Moj hardver teorecki jeste star toliko,ali je jos uvek upotrebljiv pa mi iz tih nekih razloga tj dx 12 tehnologije,nije bas obecavajuce ici na win 7 tj mogao bi da zaboravim na dx 12.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke