Prikaz jedne poruke
Stara 2.8.2016, 13:08   #3
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: Vivax,Vox televizori

Moje iskustva sa Vivax televizorima. Kupio sam jedan pre oko tri godine, 32 inča radi ok i dan danas, jedino ako se osvetljenje ekrana stavi na bilo šta osim 100% čuje se nesnosno zujanje iz zvučnika, moja pretpostavka da zbog uštede, izolacija baš i nije neka ako je i ima. Slika sa analogne televizije je blago očaj, dok preko DVB-C slika je dosta čistija, kao i preko HDMI ulaza. Pre oko 1,5 godinu sam rešio da kupim majci tv za gledanje Sulejmana, Male neveste i ostalih lobotomija, opet uzeo Vivax 32 inča. Prvi tv kad sam doneo u startu nije opšte imao zvuka. Odneo u prodavnicu, sutradan mi dali novi TV (isti model). Radio 3 dana, nakon toga zasmrdeo i prestao da daje znake života. Jedna opaska, dok je radio, ometao je sve radio prijemnike u kući.... Odneo i drugi TV u prodavnicu, dodao nekih 8.000 din, uzeo Samsung koji i dan danas radi perfektno sa odličnom slikom. Ja lično Vivax televizorima više neću prići.
Nešto nakon pola godine, majka isto kupila Vox tv 32" sa glossy ekranom za drugu sobu, jer ipak ne može se Pink gledati samo na jednom mestu u kući. Mogu reći da pristojno radi sa solidnom slikom, bez ikakvih problema i čudnog ponašanja.
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku SlobaL na korisnoj poruci:
player1 (2.8.2016)