Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2006, 20:21   #58
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: objasnjenja pocetniku

Citat:
Ako ni sada nije jasno, nemoj ni da mi kažeš jer odustajem od ovog dela. Shvatili su oni koji su trebali ili hteli da shvate
Naravno da nije jasno. Kakve sad veze imaju komercijalne aplikacije koje ti pominješ, sa poslovnim aplikacijama o kojima sam ja pričao ?
Citat:
I šta sada to treba da nam kaže? Da u industriji igara nema ni traga ni glasa od VisualBasic-a a da prilikom razvoja poslovnih aplikacija (pretpostavljam da ti prijatelj na tome radi u Šviderlandima) nema ni traga ni glasa od C++-a? Dobro. Ajde neka za sada bude takva idelana situacija. Pa šta će onda tvoj predlog ovde?
To treba da nam kaže da ni VB nije za bacanje i da se sa njim može lepo raditi i zarađivati. I uopšte mi nije jasno zašto sad pominješ game dev. Odluči se više o čemu hoćeš da pričaš umesto što šetaš diskusiju, čas je u pitanju izrada igara, čas komercijalne poslovne aplikacije, čas 3D izgled upoređuješ sa pravom 3D igrom, kao da su isto... i to u trenutcima kada tebi to odgovara, samo da bi pokazao ne znam ni ja šta.
Citat:
Ako mi ikada bude trebao diplomata ili političar veruj mi da ćeš biti prvi kome ću se obratiti.
Da, to mi svi kažu... čak pominju i advokaturu A sve tri oblasti donose lepe parice... moraću da porazmislim o tome.
Citat:
U redu je da pozoveš majstora da ti malo “dotera” kuću ili da odeš kod mehaničara da ti “sredi” auto ali ne i da unajmljuješ specijalistu za fiziku ako iz već pomenutog „Vučića-Ivanovića“ treba da pročitaš dve glave. No i ovo je subjektivna stvar.
Ekonomija je majka opstanka Naravno da je to subjektivna stvar, i ja ću ako mi se više isplati da unajmim čoveka da mi nešto odradi koliko god da je mala stvar u pitanju, a ako mi se ne isplati, uradiću sam... vrlo prosto.
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke