Prikaz jedne poruke
Stara 6.8.2006, 3:10   #56
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: objasnjenja pocetniku

I da na kraju rezimiram ovu priču.

Ovde valjda ima dovoljno materijala za svakoga ko namerava da se informiše o tome šta mu treba da počne da razvija igrice a i malo više od toga. Iskreno rečeno ako još neko otvori ovakvu temu na Forumu lično ću da ga &%(/(##&/%). Na ovom Forumu nema svih ostalih tema zajedno toliko koliko ima onih na temu razvoja igrica. Zato SEARCH!

Znači, vidim da ima malo ljudi koji žele da se uključe konkretno u ovu temu pa su valjda kao „najdosadniji“ argumenti ostali ovi Markovi i moji. Znači, ja sam ostao na tome da treba početi sa C++-om. Ovo govorim iz jednostavnog razloga što sam sa ovom problematikom počeo da se bavim još iz doba Aztec, North_C i SAS C kompajlera i kada C++-a još nije bilo ni na pomolu u standardizovanom obliku. Od tada pa do sada je prošlo sigurno desetak i više godina i mnogo, mnogo vremena posvećenog kodu i knjigama. Jedini razlog zbog kojeg se još ništa nije pojavilo iz furune u kojoj “pečem” je taj što je veliki deo stvari koji je realno završen ostao na drugim platformama ali će veoma brzo biti dostupni za “testiranje”. Naravno ne treba pominjati vreme koje je otišlo na faks Znači, mislim da imam dosta argumenata da se početnik opredeli šta želi da koristi. Još ako ovaj blesavi ostrvljanin kaže neku lepu reč

EOF
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke