Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2013, 12:47   #24
FreeMayk
Član
 
Član od: 18.2.2012.
Lokacija: Петровград
Poruke: 112
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 54 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
Filip89x kaže: Pregled poruke
Pitanje!? Da li moze ( GTA V) da radi na bilo kom Xbox 360? Posto cu da kupim polovno konzolu, a Xbox 360 od 20 GB do 60GB ima za dosta sitnu lovu da se uzme. Da li treba da vodim racuna ili moze na svakom da radi? ( naravno uzecu cist xbox i original GTA V)
Moze da radi bukvalno na svakom xboxu360, bio prve ili poslednje generacije bez problema.

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Inace opet sam razmisljao sinoc, primetili smo da je povecana brzina automobila ili barem osecaj da idu brze. Mislim da je to odlican potez, jer je mapa mnogo veca, putevi su duzi i otvoreniji (generalno irl gde god da krenes u LA moras minimum 50km kolima da vozis, grad je zaista ogroman, a javni prevoz je skoro nepostojeci) tako da brzina savrseno odgovara igri. U cetvorci je zbog velicine grada smanjena brzina sto odgovara velikom broju raskrsnica i generalno kracim ulicama (cudo samo da je skretanje onako lose bilo).
Meni ono sto se nije svidelo je fizika automobila po vidjenom sa ovih likovanih gejmplejova. Ok je to da brzina sportaka treba se osetitii i da trebaju biti vidno brzi no u IV, ali sa druge strane zaista se cini da vozila kao da klize gde god se kretali. Recimo video sam kako se vozilo krece po nekoj planini-bregu, bez osecaja da ima bilo koju neravninu ta povrsina, takodje da ima prmetne sile koja vuce na dole.
Ali upravo skidam igru, nadam se da ce biti drugacije kada ja budem ispitivao igru.

Poslednja ispravka: FreeMayk (13.9.2013 u 13:03)
FreeMayk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke