tema: FIFA Online
Prikaz jedne poruke
Stara 18.2.2010, 16:05   #8
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Unhappy Re: FIFA Online

Pošto sam skinuo masivni instaler od 1 i kusur Gb krenuo sam da igram igru. Medjutim... Kada udjem u igru govori da su serveri dostupni od 6 PM GMT do 9 PM GMT. Dobar vic rekoh ja i krenuh da obrišem ovo djubre. Medjutim na FIFA online sajtu nadjoh da je završena Beta 1 (šta god to značilo) i da kreće BETA 2 sa mnogobrojnim poboljšanjima. Inače na EA forumima ljudi govore da je ovo FIFA 09 sa nekim poboljšanjima od kojih naročito navode collision sistem . Takodje govore da je igra zabavna, nije zahtevna, i da se lepo može igrati preko miša. Jedan lik govori da igra podržava samo XBOX 360 controler za PC . A gde su vesti o grafici, modovima i ostalom....Pri registraciji sam morao da napravim managera koji bi u igri trebao da vodi tim . Što se tiče World Cup moda moze da se igra online i offline a u beti 2 će ubaciti i stadione . Inače po Piteru Mooru igra će u finalnoj verziji biti besplatna samo što igrači kiji neće da provode puno vremena moći da plaćaju levele i neće imati reklame.BTW izgleda da su ubačene i arene za treninge ( jedna od konzolaških fora). Toliko za sad.
P.S Nije flash igra gde si čuo za flash igru od 1.9 GB. I registrujte se i vi na http://fifa-online.easports.com/ . Pri registraciji obavezno navedite da trošite 50 funti nedeljno za PC igre.

Poslednja ispravka: Stefan 5 (18.2.2010 u 16:08) Razlog: Link
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke