tema: Mafia
Prikaz jedne poruke
Stara 26.9.2020, 17:14   #418
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Ne znam stvarno kojem idiotu je palo na pamet da je dobra ideja da se ubaci oklopno vozilo na kraju misije "A trip to a country". S obzirom da u igri, na classic težini, Tompson 128 nanosi štete malo više od praćke, apsolutno je nemoguće uništiti ga čak i da ne mrda, a kamoli iz kamiona koji se kreće. Posle 179 bezuspešnih pokušaja morao sam da vraćam težinu deo po deo sve dok nisam na jedvite jade uništio beštiju tek na EASY težini.
I zaista ne mogu da shvatim - popijem dva metka i zdravlje mi lagano ode na minimum, a onda iz tog mitraljeza nafilujem lika sa deset metaka, a on se samo strese i posle 2 sekunde trči u zaklon kao oparen. U originalu je za tompson automat bilo dovoljno dva-tri ona okvira metaka za celu misiju, sada tri treba 50 metaka ako misliš da ubiješ bar dvojicu na CLASSIC težini.
Ali me oduševilo što možeš i da improvizuješ. U onoj misiji na aerodromu sam jedno 50 puta izginuo, jer nema šanse da bilo šta uradiš, gde god se sakriješ eto ih sa svih strana, a nema šanse da se svakog trena osvrćem oko sebe. A ona sam, očigledno iznerviran bezizlaznošću situacije, krenuo da "sneak"-ujem po aerodromu, trojicu sam geknuo tiho sa leđa i ušao u Hangar kod (da ne spojlujem ko ne zna priču) a da nisam metak ispalio. Vrhunski!
Moram da priznam da je napucavanje što se tiče CLASSIC moda baš zaguljeno, onako dobar AI kod protivnika nisam video još od Half Life-a.
Samo da su vožnju, makar u CLASSIC težini usporili za bar 30% i da su oružja učinili bar jedno 50% ubojitijim, ovo bi bio apsolutno vrhunski rimejk. Sve drugo je odlično odrađeno.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke