Prikaz jedne poruke
Stara 11.8.2020, 9:48   #4
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Online kupovina

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
eh šta li bi radio da si čekao nekoliko dana a ne 2 sata.. i kuriri imaju radno vreme ne rade 24h to je tvoj propust ako ne možeš da primiš robu kad isporučuju.
Naprotiv, ja sam mogao da primim robu, dao sam adresu na poslu, čekao do 16 časova (do kad je rok isporuke) zatim se zadržao u obližnjoj kafani (za svaki slučaj) i kad sam posle poruka i pretnji tužbama hteo da krenem kući javio mi se taj razvaljeni kurir sa paketima razbacanim po dostavnom vozilu.
Mislim, obavestili su me u utorak da zbog povećanog obima posla možda neće stići da isporuče taj dan i to mi je bilo sasvim u redu. Ali u sredu me u 9 ujutro obaveštavaju da će USKORO stići roba, a ja (da nisam zvao i pretio inspekcijama i tužbama) ko zna kad bi to dobio, nego sam ovako to USKORO dočekao posle skoro 10 sati.
Majku mu, kad kupujem na AliExpress-u posle par sati mi stigne obaveštenje da je poštanska služba preuzela robu, sutradan je na carini, treći dan u avionu na putu za Evropu. Za to vreme kod nas još razmišljaju kako da zapakuju ono što je naručeno pre par dana.

Mada, moram da priznam da ima izuzetaka. Od jedne firme sam naručio u sredu kasno uveče nešto, u četvrtak u pola devet ujutro su me obavestili da je roba poslata i da će u petak ujutro biti kod mene, iz dostavne službe su me zvali u pola deset ujutro u petak da preuzmem robu.
E, tako se to radi.
Ali, to je, nažalost, jedan veoma redak slučaj da je sve bilo onako kako treba.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke