Prikaz jedne poruke
Stara 5.2.2017, 12:33   #10
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Nastavci igara koji su vas razocarali.

Citat:
White Ripper kaže: Pregled poruke
Mass Effect 3 - od vrhunskog RPG-a do TPS. Odigrana samo da se kompletira trilogija i zaokruži priča.
Deus Ex Mankind Divided - Posle filmske atmosfere i odlične naracije HR, dobijena je igra koja je smućena pa prosuta.

Crysis 2 - urbano okruženje za igru i endžin koji su stvoreni za prašumu i mističnu priču. Nije ni čudo što će da bankrotiraju.
Far Cry 2 - Posle Džeka Karvera, priča o pustinji sa open world okruženjem. Repetitivni zadaci, smor...
Slazem se u vezi Far Cry 2 i Crysis 2 sve sto si reko, secam se prvo hajpa vezanog za Far Cry 2 cak je i okruzenje u Africi delovalo zanimljivo, ali samo odsustvo svih desavanja iz prvog dela nedostatka misterije i naucne-fantastike pa i ostali nastavci nekako ignorisu sve sto je pocelo od prvog dela i jos da dodam dosadni gameplay open-world FPS u kome idete od tacke A do tacke B itd i pucate povremeni i tako stalno, a Crysis 2 jednostavno nije imao onaj cuveni hajp kao kec pa cak i kad je izasao sve ukupan utisak je bio meh.

A sto se tice Mass Effecta igrao sam samo prvi deo i zaista je jedan od najboljih Akcionih RPG koji sam ikada igrao, u medjuvremenu kada su se pojavili i ostali nastavci i uvideo da sama prica prelazi u potpuni klise izgubio sam interesovanje.

Poslednja ispravka: code master (5.2.2017 u 15:35)
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke