Prikaz jedne poruke
Stara 4.2.2017, 19:46   #4
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 480 puta na 281 poruka
Određen forumom Re: Nastavci igara koji su vas razocarali.

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Previše akcije u Max Payne igri, right.
Samo treba da odrade reboot i ubace u novi engine keca i dvojku i da namlate pare i od starih i od novih igrača. Meni je trojka bila okej i šmek i atmosfera nisu bili toliko loši ali joj je nešto falilo, ni sam nisam siguran šta. I cutscenes su bile smorne do bola i strašno su ubijale pacing. Ali je zato akcija između njih bila fantastična, pojedina napucavanja pamtim još iz prvog prelaska (obrnuo sam je 2x) i moram reći da je Maxu prijao novi engine, masni particle efekti i kvalitetna fizika. Ono što je FEAR uradio u FPS žanru to je MP3 uradio u TPS žanru, kvalitetna krljačina. Mada mi arkadniji karakter (brža i fluidnija borba) iz MP2 leži najbolje u celom serijalu.
Kad sam mislio pod previse akcije mislim na bas bas previse, imao sam utisak da je Max pocistio pola Brazila dok je u prvom i drugom delu nekako umereno bez mnogo preterivanja. I jos nesto nema potrebe za rimejkom niti reboot, samo neka kroz Steam ili kasnije ako bude i GOG izdanje samo pecuju da se na svakom novom Windows sistemu pokrece bez problema i ja sam zadovoljan.

Poslednja ispravka: code master (4.2.2017 u 23:03)
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke