Prikaz jedne poruke
Stara 28.6.2018, 11:37   #62
Dagoth Ur
Član
 
Član od: 16.12.2010.
Poruke: 52
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 12 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: The Elder Scrolls 6

Neko je rekao da su ljudi koji igraju Skyrim blago retardirani? Nisam nesto puno i pazljivo citao prethodne postove tako da ne znam ko je sta rekao...
Ovo je vise neko moje vidjenje tog sveta koji moze daleko bolje i zivlje da se oseca, nije tu stvar ni oko grafike. Skyrim je kul igra ali uvek postoji taj izgubljeni potencijal ili pak linija manjeg otpora koji se provlaci kroz sve Bethesdine igre.

Nijedan novi deo nece biti neki novi Gothic ili slicno, ali bilo bi dobro kad bi se provukli neki pazljivije dizajnirani elementi. Nijedan deo nije to ostvario u punom potencijalu cak i Morrowind!

Lepota Morrowinda je u misteriji koji prozima svaki pedalj tog sveta na takav nacin da ti taj svet zahteva punu paznju i uzivljavanje ne bi li provalio gde trebas da ides, sa kim da pricas itd.
I sve to koliko je moguce s obzirom da Morrowind nije bio bas dobro dizajnirana igra.

Njihove nove igre i nemaju toliko veliki problem sa markerima its. Svakako se gubi osnovni osecaj misterije i velicine sveta ali on ima vise smisla u Morrowindu nego u Oblivionu npr. Mislio sam vise na iznenadjenja i "prodrmavanje" igraca. Cuo sam negde da questove prave po principu smisljanja osnovnog koncepta (spasi kuce, donesi artefakt) i samo ga raseju po svetu ponekad i ne sa preterano puno smisla. Time i slozeniji questovi, koji nisu nesto preterano slozeni sami po sebi, deluju u odnosu na te uzbudljivije i bolje. I to je to! Posle se sati neumitno mnoze....Sve to lepo funkcionise mada ...
Dagoth Ur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke