Prikaz jedne poruke
Stara 1.12.2021, 20:09   #10
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.012
Zahvalnice: 1.799
Zahvaljeno 958 puta na 582 poruka
Određen forumom Re: Hisense televizori

ma sigurno moze da se izvede makar redjanje kanala, ali gde su to zavukli, pitaj boga. onaj prirucnik nije pomogao?
a to ni kod mene na samsungu nije najsrecnije reseno. zavuceno je negde i onda kanale redjas tako sto "uhvatis" kanal i pomeras ga za po jedno mesto gore/dole, umesto samo da ukucas broj koji zelis da bude...

dosta ima gluposti na ovim "smartovima".

jos kad vidim moj "napredni" daljinski sa bukvalno sa 12 tastera, od cega su tri netflix, prime video i rakuten (ne koristim ni jedan), a dva su za glasovno upravljanj (ne koristim)... bas je napredno..... ako hoces na primer da skocis na kanal broj 3, ti umesto da stisnes lepo trojku, ovde moras da stisnes dugme koje ti otvara tastaturu, pa da dodjes do trojke i ides na ok. sto jedan klik, kad moze i 8.
kome trebaju ti brojevi, daj dugmice za ove sto su platili da se promovisu.

to mi je kao kad odes u bioskop, platis lepo kartu i onda ti roknu 10 minuta reklama pre filma.

ili telefon. kupim nov i prvi dan mi sluzi da mu pogasim sve sto mogu da pogasim od reklama po njemu. fuj.

i svi vade se na to da su uredjaji zbog tih reklama jeftiniji nego sto bi bili da dolaze cisti. vazi.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku polarnimeda na korisnoj poruci:
ZoNi (10.12.2021)