tema: [Android] HTC Wildfire
Prikaz jedne poruke
Stara 17.6.2012, 21:25   #363
despot77
Veteran
 
Član od: 29.11.2006.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 562
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 128 puta na 109 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku despot77
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Pošto sam i ja nedavno kupio svoj prvi android telefon (HTC EVO 3D) a predhodno sam isto imao SE k800i, najviše me mučilo prebacivanje imenika, pogotovo što sam uglavnom za pojedine kontakt imao više informacija (mob, fixni, službeni e-mail, rođendan...) Bio bi veliki smor to ručno unositi...stvar sam riješio pomoću "MyPhoneExplorer-a" koji je primarno program za SE telefone ali je dobio i podršku za android... Pomoću tog programa sam napravio backup svega na SE k800i... e onda je trebalo na računaru instalirati drajvere od HTC-a kako bi ga računar prepoznao a time i MyPhoneExplorer... kod HTC je dovoljno instalirati "HTC Sync" i time se dobiju i drajveri... nakon toga na HTC EVO 3D takođe instalirao "MyPhoneExplorer Client" povezao ga na komp, podesio MyPhoneExplorer za rad sa android telefonima, koji ga je onda prepoznao i poslije samo povukao onaj ranije napravljeni backup....
Takođe MyPhoneExplorer je odličan za uređivanje imenika, kalendara, backup...
Što se tiče nabavke aplikacija i igrica, meni je sasvim dovoljan Google Play ...do sad sam instalirao preko 30 raznih aplikacija (besplatne) i zadovoljan sam sa izborom...
despot77 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku despot77 na korisnoj poruci:
LoneWolf (21.6.2012)