tema: Steam
Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2019, 19:52   #12564
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.614
Zahvalnice: 298
Zahvaljeno 1.469 puta na 1.017 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: Steam

Citat:
singularity kaže: Pregled poruke
Da li je ovo prezasićenje? Da li se to i vama dešava?
Ja sam imao jedan duži period kada mi se ništa nije igralo. Instaliram igru, krenem, igram sat vremena, nekad ni toliko i to je sve. Tako isto druga igra pa treća, jednostavno ne ide. Posle sam počeo da radim nešto na terenu, nikad nisam kući pa se to nadovezalo.

Trenutno je sasvim druga priča, igra mi se sve i svašta, instalirao dosta igara, počeo mnogo ali ih i završavam polako. Kao period pre 10-15 godina, jedva čekam da krenem nešto novo ili nastavim staro. Tako da samo opušteno, kada neće - neće. Pročitaj neku knjigu, gledaj filmove/serije, vratiće se sama želja za igranjem i pazarenjem dobrih dilova.

Ja sam uzeo sledeće:

Cuphead i The Coma 2 u trejdu.

Bomb Squad Academy - 1.81e HumbleBundle
Thumper - 3.99e HumbleBundle

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments - £2.25 GamersGate UK

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations DLC - 0.50e AllYouPlay
Alone in the Dark: The New Nightmare - 0.50e AllYouPlay
Black Mirror I - 0.50e AllYouPlay
Black Mirror II - 0.50e AllYouPlay
Black Mirror III - 0.50e AllYouPlay
Quantum Replica - 0.50e AllYouPlay
Beholder - Blissful Sleep - 0.50e AllYouPlay

The End Is Nigh + The Telltale Batman bundle + Monolith + Snakebird Primer + Paint it Back + So Many Me + Near Death + Sam & Max Hit the Road + Bloons TD 6 - 23e PayPal trade

Valve complete pack (ostatak) - 1.26e Steam
The Curse of Monkey Island + Escape from Monkey Island - 4.26e Steam

Ima tu poneki naslov koji baš i nisam morao, ali zar to nije uvek slučaj kada se kupuju igre.

Da udarim i neku preporuku kad sam već tu. Počeo sam Cuphead, o njemu nema šta puno da se priča, ako se ništa ne polomi okolo kao da nisi ni igrao.

Thumper je fenomenalno iskustvo. Efekti i atmosfera su nestvarni uz zarazni ritam. Ovu igru bih voleo da probam u VR, da vidim to iskustvo kada je ova 'flat' verzija ima ovako dobra. Veliki potencijal za jurenje high score-a, ali otom potom, da se prvo nekako dogura do kraja, posle može da ide usavršavanje.

The End is Nigh još nisam počeo, ali je to moj tip igre. Obožavam Super Meat Boy i Celeste tako da će ovo da legne kao budali šamar. Biće tu i jurenja izazovnih achievementa.

Sherlock ubedljivo najbolji deo u serijalu i historical low, to se ne propušta. Pre samo 2-3 meseca je najmanja cena bila oko $15. Monolith je definitivno definicija 'hidden gem'.

Snakebird Primer sam već prešao, nezaobilazna ko voli puzzle igre, i dosta lakša od ozloglašenog prethodnika koji je možda i pretežak. Samim tim je i odlična igra za novajlije u žanru.

Sve u svemu, čekamo winter sale.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke