Prikaz jedne poruke
Stara 5.5.2007, 19:36   #91
JCDenton
Član
 
Član od: 13.12.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 159
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 3

Citat:
Zliman kaže: Pregled poruke
Super mi je taj XBOX360 samo ja bi nekako radije SONY. Ipak M$ uvek proda nesto i onda izbaci to opet samo malo jace i sa jos necim a sa starim mozes u kantu (sta da rade ovi sto imaju premijum varijantu a sad izlazi elit). A Sony ce trajati bar 7 do 10 god...

Ipak mi smo srbi moze nam se sve, tako da cu sacekati bozic batu da moduje vise taj PS3.... (nije mi problem 700e za konzolu iako preko ima i za 500e ali mi je mnogo 50,60,70 evrica pa puta 3,4,5 mesecno.....)

Samo me zanima dal je neko nesto cuo dal ce ici preko chip-a ili preko softwerskog emuliranja, ili sto je neko spominjao da ce moci da se ubode u konzolu i po potrebi izvadi??????
Ma, pored mod chip-a ce biti problem i kako narezati igru - koliko ljudi ima Blu-Ray rezac i prazne diskove? U Srbiji verovatno (jos uvek) niko. A i kada bude bilo piraterije, pitanje je da li ce ona biti jeftina kao za Xbox 360.

A, sto bi "bacio u kantu" Premium varijantu kada Elite ima samo veci HDD i nista vise (dobro, 'ajde, i druge je boje )? Trenutno je X360 bolja kupovina od PS3 (pogotovo kod nas) jer ima igara i piraterije i jeftiniji je. Jos jednom, ako ti se bas kupuje PS3, sacekaj najranije do januara 2008. kada se budu pojavili neki hitovi (Final Fantasy, MGS4...) i (mozda) padne cena konzole i izadje mod chip...
JCDenton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke