Prikaz jedne poruke
Stara 16.11.2012, 15:38   #20
Aleksandar1987
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 4.086
Zahvalnice: 388
Zahvaljeno 462 puta na 304 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Aleksandar1987 Slanje poruke preko Skypea korisniku Aleksandar1987
Određen forumom Re: Pitanja početnika

Citat:
toxic kaže: Pregled poruke
Ako bi samo da probas na brzinu, skini iso i Wubi installer. Preko Wubi-ja mozes da instaliras neke Linux distribucije kao program u Windows-u. Po meni bolje resenje nego preko neke virtualne masine u Windows-u. Imaces tako dual boot, mozes da mu radis sta zelis (nece biti kao normalna instalacija, ali opet dosta brze nego preko VM-a) i mocices lako da ga deinstaliras iz Win-a kao bilo koji drugi program. Kad odlucis sta ces i kako ces, obrises Wubi i instaliras normalno.

@GoranSTX
Ma znam sta je WinE, ali mnogo je jednostavnije da kazem Windows emulator, nego da objasnjavam u par recenica. Ostavio sam link do sajta, tamo je objasnjeno lepo ako bas neko zeli da cita. (:
Ja sam i mislio ubuntu da ubacim. Skinuo sam juce ubuntu, sad sam skinuo ovaj instaler pa cu da probam. Nego prilikom downloada tj pre downloada imaju oni klizaci koje pomeram za placanje...Ja sam to sve na 0 stavio i skinuo to je valjda ok...

Skinuo sam x64 verziju. Ne treba mi nikakva nova particija?
Aleksandar1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke