Prikaz jedne poruke
Stara 9.6.2008, 17:18   #18
Suad Novic
Deo inventara foruma
 
Član od: 22.10.2007.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.021
Zahvalnice: 231
Zahvaljeno 404 puta na 330 poruka
Određen forumom Re: Tekst sa slike u tekst

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
To je nešto drugo. Mislim da je neka od tih matorih verzija besplatna, ili tako već nešto. U linkovima koje si ostavio ranije se pominje (najnovija) verzija 9, a to sigurno nije džabe.
Da iskreno kažem, nisam još probao njegov savet, jer me sad nešto drugo kopka, a moje trenutno poznavanje PC-ja nije takvo da bih previše eksperimentisao, izgoreo sam se dovoljno puta da bih neprovereno ulazio u nešto novo. Naime, "nagazio" sam na program Driver Cleaner.Net, verovatno vrlo dobro poznat ljubiteljima igara, a namena mu je uklanjanje "repova" pri deinstalaciji drajvera (podržava nVidiu i još neke, probao ga jednom i imao sam utisak da je moja Toshiba poletela, u rukama znalca mislim da bi bila fantastična stvar) A i drugi softver za deinstalaciju koji imam uklanja sve tragove. Meni DriverCleaner.Net ne treba jer nije za moju konfiguraciju, i nije mi jasno šta bi se desilo, ako instaliram drajver za skener koji ima ABBY, pa posle maknem taj drajver, kako onda ABBY ostaje, ako ovi čiste sve što ima veze sa osnovnom instalacijom. Registry definitivno nije za moje skromno znanje, a par puta sam baš napravio rusvaj.
Ukratko, sve nešto mislim da je čista instalacija pametnija za one koji ne koriste skener, a ovi što su ga kupili i treba nešto da dobiju gratis.

Poslednja ispravka: Suad Novic (9.6.2008 u 17:41)
Suad Novic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke