Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2019, 20:58   #1
shonee
Član
 
Član od: 7.8.2011.
Lokacija: Dembelija
Poruke: 433
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 56 puta na 53 poruka
Određen forumom Brikovan laptop?

Na laptopu(dell E6400) je bio problem da kada krene da se pali zaledi i to je to, ja krenem da odradim sistem (Windows 10 pre bio 7) i neće da prepozna hard pa bog i jednom se pojavi upozorenje da ne može da se instalira jer će uskoro da otkaže iako sam u međuvremenu uspeo da ga butujem na sedmicu sa opcijom "last known good configuration" al cim nešto otvorim on zaledi (u safe modu je radio normalno pa sam uspeo da izvucem sta je bitno, ubuntu live cd nije video hard nikako).
Elem zamenim ja hard i cmos bateriju jer se ispostavi da je i ona krepala prvo nju zamenim rekoh možda je zbog nje ludovao al jok.
I dignem Windows 10 sa novim hdd-om (imao sam onu grešku kao Windows ne može da se instalira molimo restartujte instalaciju ali sam je rešio resetom Windows a preko advanced menu-a) I kad se konačno upalio ja krenem da odradim update i prc samo se ugasio ja krenem da palim pojavi se Dell logo krene da učitava i samo se ugasi izvadim bateriju hdd ram probam isto, vratim sve opet isto s tim što sada samo zavrti ventilator i gasi se nema ni Dell logo-a.
Moze li se kako spasiti tj mogu li nešto učiniti da ga spasim ili je baj baj?
shonee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke