Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2013, 11:19   #15864
Arcibalde
Veteran
 
Član od: 2.8.2010.
Poruke: 581
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 86 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
King SRB kaže: Pregled poruke
Pomoc ljudi u vezi USA T29 posle skoro mesec dana grindanja/tenkovanja sa onim užasniiimm M6 napokon stigoh do T29 huhh pa da pitam kojim redosledom ga opremati dal od topa da krenem il od pogona šta mi je činiti
Top ti je glavni alat za pravljenje para i expa. Uvek gledaj da unapredis top prvo ALI samo ako ima veci dps i penetraciju od topa koji imas. Time se ja rukovodim, to znaci da ako sledeci top ima bolji dps i pen od onog koji imam idem na njega (ukoliko moze da se namontora bez kupole i gusenica-[nekada je dobro i kupiti onaj modul za povecanje nosivosti pa ti gusenice ne trebaju odmah])ali ako poslednji top ima neku mizerni razliku u dps i/ili penetraciji njega onda istrazis kasnije. U principu gledaj kakvi su delovi.Motore sam uvek budzio poslednje (za teskase barem). A mozes i da budes mazohista ko ja pa da na t9 kineskom medijumu ne unapredis poslednja dva topa jer ne zelis da bacis 118k expa

E da za t32, koji dolazi posle t29 apsolutno je neophodno da istrazis PRVO kupolu. Prva kupola koju imas je suplja ko sito sledeca je ko monolitna stencuga koju i t10 TD-ovi dinguju. Eto t32 je bas klasican primer izuzetka od pravila Znaci ako imas para batali gusenice kupi modul koji povecava nosivost i namontoraj kupolu (proveri da li modul za nosivost dodaje dovoljno nosivosti da mozes da stavis kupolu ili bas moraju gusenice)

Poslednja ispravka: Arcibalde (7.10.2013 u 11:37)
Arcibalde je offline   Odgovor sa citatom ove poruke