Prikaz jedne poruke
Stara 22.2.2011, 8:57   #104
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: World of Tanks

He he, dobra teorija ovo za starost, a mislim i da je poprilicno tacna mada ima mnogo "decurlije" i u wot-u, licno se uverio...
I ja sam planirao da kupim gold za prvi mesec premiuma, da sto pre dodjem do nekog kasvetnijeg tenka (najverovatnije T29), a razmisljao sam i o preorderu mada cekam da vidim sta ce da ponude. Sve oko 20, "u vr' glave" 30e bih mozda i dao, preko toga naravno ne. Cini mi se da sam nacuo da ce biti oko 100 $/e preorder za koji ce moci da se kupi god dana premiuma + onaj novi USA tenk ali to mi ne pada na pamet da dajem...
Sto se klanova tice, imam jednog druga sa kojim skoro uvek igram a koji je vec u vasem JNA klanu (Vukodav), mozda se i ja pridruzim mada za sada igram sa njim i jos jednim komsijom u platoon-u.

Drzacu se USA tenkova najverovatnije i to iz vise razloga :
Ruski su mi ruzni, deluju mnogo ispred vremena igre, poprilicno favorizovani u odnosu na druge, tako da ih ne zelim.
Nemacki "nit smrde, nit mirisu", a i ne privlace me nesto. Maus, kao tier X tenk mi je totalno bezveze (nacin na koji se igra sa njim i njegova uloga na polju), tako da sam i od njih odustao.
USA su na pocetku katastrofa. Dok sam prosao kroz mucenje zvano M2 & M3Lee mislim da sam hteo da odustanem od igre. Posle vec moze da se igra, T1 jeste spor i ogromnog profila, lak za pogoditi, jos laksi za probiti ali barem lici na tenk

Btw sinoc sam odigrao prvu ne-premium partiju sa T29 i cudo jedno koliko bi bilo maltretiranje da se igra na taj nacin. Odlicna partija a ja samo nesto sitno preko 1k expa i bednih 20tak hiljada para
Dobro su se setili i jos bolje zamislili koncept placanja i igranja ove igre, cenim da ce se razbiti od para
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke