tema: Steam
Prikaz jedne poruke
Stara 21.10.2019, 17:03   #12488
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Steam

Imam jedan problem sa steam klijentom pa rekoh da se raspitam svugde mozda neko ima ideju sta je, naime desava mi se sa starim igrama winXP ere da steam launchuje igru i prikazuje kao "running" ali da zapravo igre ne startuju nego samo stoje u task menadžeru sa nekim smesno malim mem usageom. I onda moram da ugasim proces, pa da ponovo startujem igru iz steama i onda krece normalno do sledeceg restarovanja sistema pa onda opet. Primetio sam da se to desava samo sa starijim igrama recimo one u kojima sam imao: Max Payne 1,2, Rogue Trooper, Gun, Call of Duty2, Return to CW.

Opet ovo nisam imao do pre par meseci a u medjuvremnu sam reinstalirao windows764bit i Steam i recimo nemam to vise u Max Payne 1 i 2 ali imam u ove zadnje tri igre. Recimo Return to CW mogu da otvorim direktno iz exe polja (da mi steam ne zvrdna sa "need steam to run this") i otvara se lagano direktno u igru. A cim pokrenem iz Steama ovaj problem. Nemam pojma sta moze biti. Nemam ovaj problem sa svim novijim igrama (kad kazem novijim mislim u zadnjih 8-9god lol) samo sa ovim starijim. Ugasio sam UAC, nemam nikakav compatibility upaljen nigde, obrisao Steam cache i download cache nigde jedino sto mi pada napamet je nekakav problem izmedju windowsa i Steama. Pa rekoh haj da pitam da neko nema ideju sta moze da bude?
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke