Prikaz jedne poruke
Stara 22.7.2019, 21:43   #96
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Death Stranding

Citat:
code master kaže: Pregled poruke
Hideo Kojima je bio prisutan na Comic Conu povodom igre i izneo je neke nove detalje, na njegovom Twitter nalogu se može videti zvanični box art igre koji i nije baš previše oduševio igrače i fanove pa sam na postovima video od strane fanova druge varijacije box arta koji po meni prevazilazi ovo što je kako sam čuo lično Kojima uradio. Takodje Kojima je pomenuo da je malo falilo da Kijanu Rivs glumi u samoj igri i predstavljen je novi lik koji umire često tokom igre što pomalo asocira na Kenija iz South Parka, postoji i spekulacija da bi igra mogla da pojavi i na PC i možda drugim platformama ali to je za sad samo glasina jer na prestavljenom Box Artu ne stoji Only on Playstation.


Datum izlaska ostaje isti 8 Novembar 2019 i jedva čekam da vidim prve utiske tada jer za sad ovo nagoveštava da može da bude najveći WTF u istoriji gejminga jer mnogi ne razumeju šta se zapravo dešava u igri, mada je Hideo Kojima pričao o samoj suštini igre i šta je cilj igraču da uradi i za sada mi se svidja ta poruka koju Kojima želi da prenese ljudima. Na kraju otkazivanje Silent Hills je dovelo do ovoga što vidimo sada jer naravno Konami.

To oko umiranja Heartmana je da lik zivi samo 21 minut i onda umire na 3 minuta, a za tih 20 minuta dok je ziv pokusava da sazna gde su mu roditelji koji su nestali nakon Death Stranding dogadjaja .
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke