Prikaz jedne poruke
Stara 8.7.2019, 1:08   #8
Remedy
Veteran
 
Član od: 5.11.2005.
Poruke: 826
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 199 puta na 154 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 7/2019

Meni je interesantno da ljudima zasmetaju ove stvari (ne mislim konkretno na ovo sto su pomenuli Sass Drake i mvasic, mesecima vec postoji ova tema), a da nikome ne smeta sto nam je SK u aprilskom broju preporucio da lepimo izolir trake na kamere kompjutera/telefona kao meru zastite privatnosti (umesto softvera, sistemskih podesavanja, nacina ponasanja sa lozinkama, i ostalog sto bi prilicilo). Brdar ne pise autorsku kolumnu tipa Kuzmanoviceve, pa da kazemo da su to stavovi autora. I ja sam dobio taj mail koji i Brdar ali nisam ni obratio paznju na njega, jer... da ne ulazim u detalje kakve se lozinke gde koriste i da ozbiljni sajtovi cuvaju hash-eve lozinki (sto je mozda bilo adekvatno objasniti u tom tekstu, umesto izolir trake). Takvi saveti su adekvatni za novine drugacijeg kalibra i njihovu publiku.

Sto se tice julskog broja, tek sam ga kupio i jedino procitao tekst o automobilima (posto mi je to trenutno aktuelna tema). Tekst je zanimljiv i obiluje tehnickim detaljima, ali nema smisla da komentarisem ceo broj.
Remedy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Remedy na korisnoj poruci:
mvasic (8.7.2019), oluja (8.7.2019)