Prikaz jedne poruke
Stara 21.12.2007, 19:49   #1074
elemirac
Novi član
 
Član od: 17.12.2007.
Lokacija: Elemir
Poruke: 14
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: 3D Galerija (finalni radovi, komentari)

Funkcionise... Salju cekove. To je jedan od retkih sajtova koji su poceli jos odavno sa slanjem para i nama. Mnoge obeshrabruje to sto u startu uzmu procenat koji je abnormalan! Uzimaju 50% od svake prodaje!!! Pa jos kad ti obracunaju troskove slanja, pa USA poreze i 100 cuda... Npr. od zaradjenih $150 stigne oko $40... Ima i caka - moras da sredis papire sa USA IRS (njihova poreska sluzba). To pise u helpu na sajtu kako se sredjuje. Treba neki papir da se popuni, pa se shalje faxom u US. Ne secam se tacno sta i kako...
Mozes da prodajes i bez toga, ali pare ti salju tek kad to posaljes i kad ti se zahtev odobri (to mora zato sto im iznosis $$$ iz amerike).
Inace, uopste me ne mrzi da objasnjavam, zato pitajte slobodno. Jedino sto sam zatrpan poslom, pa imam malo vremena za pisanje, ali kad god stignem ja cu po nesto napisati.
Ukratko - radite! Ima para za sve. Sta vas briga sto ce vam uzeti pola na Turbosquid-u, ipak pola ostaje vama. Postavis model i neko ce ga vec kupiti. Mozda i vise puta.
elemirac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke