Prikaz jedne poruke
Stara 9.7.2020, 21:48   #5
Danijel068
Član
 
Član od: 11.10.2010.
Lokacija: Bar, Crna Gora / Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 195
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 25 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Test Drive Unlimited Solar Crown

Kompletan introduce o igri:

Test Drive Unlimited Solar Crown - Official Announcement


U sustini sve ono sto ste imali kao TDU 1 (pravi TDU)

jer se TDU 2 ne racuna zbog physics



ps. Queen is back (momenat na 0:37) Tess Wintory ...
Crew i FH nek uzmu olovke, a vala i NFS bi trebao da bude tu cisto da gleda..

TDU je jedini original pravi serijal i primer (open world driving) igre. tako da bi bilo zalosno ako okinu ovaj put kao sto je bio slucaj fizike u TDU 2.

FH i Crew su hteli da ucine nesto kao TDU ali ne ide.
Crew je izmislio toplu vodu, zombi TDU jer se Atari ugasio. Pa ajde, da napravimo nesto sto ce uzeti TDU fanove. Takodje sam koncept igre je nekako RedBull koncept fazon. Sportski duh. Nema tu elegancije kupovina zene auta kao sto je slucaj u TDU.

FH ne znam kome je namenjen. Mozda vise za decu. Jer sama igra je casual driving. Lep enterijer i auta ali ne tolika sloboda kao u TDU gde kupujes fakticki kao iz salona uzivo u nekom auto salonu u BG-u.
Velika mapa odlicna. Ali fali sloboda zarade i kupovine.

TDU je takva igra da: vozi, kupuj prodaj kupuj prodaj. Rentaj. Zaradjuj. Trkaj. Vozi. Rentaj. Kupuj. Prodaj.
Malo relax driving uz neki Paul Van Dyk ili Armin Van Buuren.
Setnja po kuci, setnja po salonu, kontrola auta (otvaranje vrata, migavci, prozori), izmena enterijera po kuci, kupovina raznih enterijera auta.
Pored svega oba serijala (TDU 1 i 2) su predvidjena uz neki Logitech volan / komplet.

Naravno, neki kazu da ova igra nema sta da trazi pored FH.
U redu to je istina, ali to samo zato sto ima visok asortiman auta:
FH i TDU nemaju isti koncept, iako su obe igre open world
Jedina mana po meni u FH (iako imam kod sebe i 3 i 4) je sto nema Carrer Style - i sto nije DESNA strana (EU) puteva nego leva (britanska) arrrghh aaa

Sve u svemu volim FH ali TDU mi je first love, odrastao sam uz to sto se tice driving games. Prvo TDU pa onda NFS poyyyyy

bas velik esej
Danijel068 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke