Prikaz jedne poruke
Stara 13.3.2019, 11:36   #16
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Savet za odabir graficke kartice

Lenj sam malo, pa to nikako da promenim... konfiguracija uopste nije ta, jedino je grafa ostala od te... imam ryzen 1500x na b350 ploci sa 16gb rama... napajanje mi je malo starije pa pravo da vam kazem i nisam siguran sad kad nisam kod kompa... LC power je, ali da li je 650 ili 700 nisam siguran... mislim da je 650... nemam vise ni vremena ni godina da to sve ispratim entuzijazmom kao nekad... u jednom momentu cu sigurno i sondzu da uzmem

Treba mi i novo kuciste i ssd neki...

Vidim da mi je izgleda najbolja solucija za to neki MS Industrial i neki od 250, eventualno 500GB

Hteo sam da sve to odradim za sto manje para naravno...

Mislio sam da ta 590 za nekog ko uopste nije bio na 500 seriji, s obzirom na cenovnu raxliku u odnosu na 580 nije losa varijanta ali ni ja nisam bio zadovoljan recenzijama... mislio sam da mozda i ima neki model koji je dobar...

Ovaj gtx mi sada izgleda dosta dobro a i ta cena u doticnoj prodavnici je skroz ok...

U sustini sam se dosta razocarao prelaskom na tu novu konfiguraciju u odnosu na ovu koja stoji ovde, u smislu ulozenog i dobijenog, pa sam sad bas skeptican...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke