Prikaz jedne poruke
Stara 14.12.2008, 2:09   #106
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Dragon Age

Da, ona krvava glava nabijena na koplje daje neki mracni feeling . A i svideo mi se i onaj potez sa stitom, kad mu probije vrat. Konacno ces moci aktivno da koristis stit i nece izgledati jadno u poredjenju sa dva maca.

Izgleda da ce biti 6 Origin varijanti. Nadao sam se vise ali svaka daje sat-dva gameplay, sto ipak nije zanemarljivo. Da ima 10-15, to bi bilo 30 sati potencijalnog sadrzaja sto znaci k'o jedan solidan RPG, recimo KOTOR.

Koliko sam ukapirao, potvrdjene su Origin price:

1. Daelish Elf: Elfovi su nekad ziveli kao robovi a danas su uglavnom sluge i gradjani drugog reda u Fereldanu. Daelish elfovi su oni koji se protive tome i zive manje-vise izdvojeno, kao nomadi. Neki se aktivno opiru, neki izbegavaju svaki kontakt sa ljudima itd...

2. Mage: Magovi su posebna kasta i postoji samo jedan esnaf gde se mogu nauciti magijske vestine. Potencijalni clanovi se regrutuju kao vrlo mladi. Svi magovi posle pripadaju toj kasti. Magova nema puno i generalno su gledani sa nepoverenjem od strane vecine stanovnistva. Postoje retki slucajevi odmetnutih magova, ali oni obicno vrlo brzo bivaju uhvaceni.

3. Human noble: Nagovesteno u clanku i prilicno jasno

4. Dwarven outcast: Patuljci zive pod zemljom, podeljeni su na klanove i imaju prilicno krutu hijerarhiju. Patuljci koji su izbaceni (ili dobrovoljno otisli) su gledani sa visine i nemaju nikakav polozaj u drustvu.

Postoje jos dve varijante koje nisu poznate...

Citat:
Eniaroyah kaže: Pregled poruke
LoL
Sta je tako smesno?
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke