Prikaz jedne poruke
Stara 17.5.2011, 12:06   #119
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.228
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.203 puta na 933 poruka
Određen forumom Re: Game of Thrones

Citat:
Corwin kaže: Pregled poruke
Martin je to dozvolio jer odstupanja ni nema. Je li slomio nogu ili ga je neko ubo kopljem, velika stvar.
A što se tiče homoseksualne veze, nauči da čitaš pažljivije pa će ti se kasti samo. U pravu si da Martin to nije nigdje eksplicitno napisao, ali jeste implicirao takav odnos više nego jednom. Pročitaj ponovo pa će ti biti jasno.

Ne zaboravite da je Martin primio mnogo manji honorar nego što je mogao, zato što je tražio da zadrži stepen kreativne kontrole nad serijom. Tako da je sve što u njoj vidite on lično i odobrio.
@Iris
Bravo za Rainbow, meni je promaklo, iako je očigledno.
Citam prilicno pazljivo i nije mi promakla ta veza ("beneton" jeste - hvala Iris) i jasno mi je sve ali eksplicitna NIJE u knjizi i nije trebala da bude ni u seriji - lobiranje za "sarenu" stvar su uzeli maha i u filmovima i u PC igrama tj u svakom obliku danasnje umetnosti, to je ono sto zaista bode oci. Da ne pominjem ljigavi lik Lorasa Tyrella koji nikako ne odgovara onom iz knjige a i izbor glumca je los. Slazem se da nije previse bitno kako se Ned Stark povredio ali
Spoiler za sadrzaj knjige:
cinjenica je da tog dvoboja nema u knjizi
.

pozdrav.

Poslednja ispravka: Iris (17.5.2011 u 15:11)
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke