Prikaz jedne poruke
Stara 2.5.2007, 15:51   #3
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Wink Re: Mac il PC-- pretpostavljam opet :)

1) Ne znam šta tebi tačno treba, ali činjenica je da za pare koje ćeš uložiti u prosečnog meka možeš da kupiš definitivno nadprosečan PC...

2) Činjenica broj 2 je da ćeš teško da pokreneš novije igre, jer se malo igara pravi i za Mac... uglavnom, Starcraft, Diablo II, i slične blizzardove nose na kutiji PC-Mac CD ROM oznaku...

3) Mac jeste stabilna platforma, zato što je zatvorena i ima UNIX based OS, ali za pare koje ćeš uložiti da njega kupiš, sigurno možeš sastaviti jako stabilan PC, pogotovo kad već imaš UPS...

Da zaključim, moje lično mišljenje je da Mac izgleda fanky, ali PC radi posao... Samo treba znati kako...

(npr. moj P2 radi stabilnije i brže od cimerovog Athlona 2.6 u realnom radu... testovi naravno ipak pokazuju drugačije, ali činjenica jeste da je moj istovremeno gateway za mrežu, grafička i video radna stanica, igrački komp, plus celo vreme vrti antivirus, a ne restartujem ga na manje od 20 dana, i to samo preventivno, a njegov ima problema i kad hoće da pusti film u BSplayeru... poenta ove zagrade - nije sve u kompjuteru, nešto je i u načinu korišćenja, a stabilnost je relativna stvar)
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke