Prikaz jedne poruke
Stara 5.9.2015, 4:50   #14
Nikola Rokvic
Član
 
Član od: 18.12.2008.
Poruke: 37
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Bežični prenos zvuka

Tema jeste malo stara, ali mene muci slican problem, koji bih resio na sledeci nacin. Dakle, kupio bih bezicni usb hub kod kojih se odasiljac signala ubacuje u lap-top, u usb konektor, a prijemnik ima usb ulaze, te se u jedan od njih ubacuje usb zvucna kartica. Time se jos i dobija 5.1 zvuk, ako je kartica te vrste (jer je meni zelja da povezem 5.1 sistem i lap-top). E sad, takvi uredjaji se mogu naci za pedesetak eura, kako sam ja uspeo da nadjem, medjutim siguran sam da mora postojati neko jeftinije resenje, jer, uzmimo za primer ponovo bezicne miseve (mislim da rade na 2.4 ghz, isto kao i usb hub) koji se nalaze i za manje od 10 eura, moralo bi se naci neko jeftinije resenje prenosa signala. Svi uredjaji koje sam nasao kod nas, i na e bay-u su sa vise usb ulaza, pa im mozda i to dize cenu, a za ovu svrhu dovoljan je samo jedan, dakle, usb izlaz (muski konektor) sa odasiljacem (ulazi u lap-top), i usb ulaz (zenski) sa prijemnikom signala u koji ulazi zvucna kartica. Da li neko zna za neku jeftiniju varijantu takvog uredja?
Nikola Rokvic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke