Prikaz jedne poruke
Stara 9.11.2012, 14:23   #58
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Svet kompjutera 11/2012

Kakda sam prvo otvorio nasumicno stranu i to broj 6 naleteo sam odmah na netacan podatak. A to je da je Baugartner skocio sa 37 km. Ne on je skocio sa 39 km.
Kad god citam tekstove iz vremenske masine uvek pokusavam da se setim sta sam radio u to vreme i gde sam tada bio. Dobro se secam kada je fica prestala da se proizvodi i kad su govorili da nikad nece otici sa puteva. Delimicno su u pravu nema je vise ali opet moze da se sretne. I trenutno joj je stanje da ostalim ucesnicima u saobracaju smeta.
Teme gde su trziste i primena su najbolji tekstovi u zadnjih par godina. Vrlo brzo tim stopama idu i tekstovi koje pise N. Todorovic i I Teofilovic. Izuzetno opsirni i zanimljivi za citanje. Sto manje slika sto vise tekstova. Prethodnik koji je drzao ovaj deo je zaista u velikom zaostatku za ovom dvojicom. Jako interesantan Port Replicator.
Sta vam bi da se toliko ''ufatite'' za start ap. Ajd' jedan tekst ali toliko o tome je samo nepotrebno koriscenje vrlo bitnog resursa u vidu stranica i listova u SK. Dosta interesantnih predloga za pretragu. Od programa naravno tu je windows 8. Jako lepo i opsirno opisan jedan program koji ce nam biti ispred nosa u narednom periodu, mislim jednom velikom delu korisnika, meni u narednom periodu sigurno nece biti potreban. Dosta intersantnih opisa telefona i tablicnih uredjaja koji polako ali sigurno upadaju saka mnogim sadasnjim i buducim korisnicima sto zbog cene sto zbog aplikacija koje nude.
Vrlo me je iznenadilo u pozitivnom smislu odgovor na pismo meseca. Toliko glupo pitanje a toliko dobar odgovor da se retko gde srece. Eto toliko od mene.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku todos na korisnoj poruci:
Nikola Stankovic (25.11.2012), Oggy (11.11.2012)