Prikaz jedne poruke
Stara 4.7.2010, 13:36   #98
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Da li su vas igre smorile?

Generalno, nisu me igre smorile. Smorilo me je to sto se hardverska zahtevnost (govorim o PC gamingu) udvostrucava skoro svake 2 godine te mi nije zanimljivo da igram neku igru na 10fps-a a ne daju mi se pare za nove komponente samo zbog igara. Vecina mojih ortaka je prestala da igra igre upravo iz tog razloga ili su se vratili na neke starije igre tipa CS ili tako nesto. Jednostavno ljudi dignu ruke od svega i kazu "ma necu ja to moci da igram". Ja sam takodje bio u tom fazonu jedno vreme dok nisam nabavio 9600gt i nije mi predstavljalo nikakav problem da ne igram nista i to jedno godinu dana. Komp mi je sluzio samo za net i to je to. Sad sam kao ponovo poceo kao da igram al' sad mi je vec komp postao kanta. Sl. nedelje mi stize nova maticna i quad i to je poslednji upgrade koji cu izvrsiti zbog igara. Kontam da cu za jedno 3-4 godine potpuno prestati da igram bilo sta na PC-u. Nadam se da cu se do tad zaposliti pa vrv i necu imati vremena za igre. E onda cu u nekim 30-im godinama vrv da kupim konzolu i da se zaj3bavam u slobodno vreme, kupim Wii, igram Mario Galaxy ili tako nesto.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke