Prikaz jedne poruke
Stara 14.1.2006, 16:47   #39
Propeler
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Lokacija: Negde u Vojvodini...
Poruke: 294
Zahvalnice: 13
Zahvaljeno 12 puta na 7 poruka
Cool Re: Max Payne 1 i 2

Ko god tvrdi da Max Payne 2 nije igra nego remek delo potpuno je u pravu. Igrao sam i prvi deo ali je drugi ipak nekako zreliji i konkretniji. Pre svega mislim na priču i karakter Maxa. Neko je rekao da mu se ne sviđa onaj nivo sa onom "glupom ribom". Meni je taj jedan od naj dinamičnijih kad prelaziš isti vremenski period prvo sa Maxom pa onda sa Monom. Mada, sad kad sam odigrao Farenhajt, više mi se sviđa ta fora sa deljenjem ekrana kao u seriji "24 ČASA" mada bi to bilo teško izvesti u akcionoj igri kao što je Max. Možda, eventualno, da dok vodiš Maksa u jednom prozoru u drugom možeš da vidiš Monu kako rešava svoje probleme ali to bi onda morala da bude skripta. Ne znam, "glasno razmišljam" kako se to kaže a i ta mi je ideja došla tek posle Farenhajta. Zaključak: Max Payne 2 je SPEKTAKULARNA igra i ko ne misli tako jednostavno se ne bih sa njim složio. Žao mi je, ali tu ne priznajem frazu da su ukusi različiti. Kome se ne sviđa znači da je nije razumeo i neka proba ponovo za koju godinu. To vam je kao i dobra knjiga, ako je ne pročitaš u pravo vreme neće ti prijati. Ja sam mnoge lektire, za koje sam mislio da smaraju, pročitao godinama kasnije i shvatio da su to u stvari dobre knjige.
Propeler je offline   Odgovor sa citatom ove poruke