Prikaz jedne poruke
Stara 12.3.2011, 17:17   #18
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Chovek koji je reklamirao mish zbog probijanja osvetljenja neonke, sad mi je sve jasno. Savetujem mu kupovinu monitora, umesto misha, lepshi je za ochi.

Ti si doshao u ovu temu, napljuvao mish koji verovatno u zhivotu nisi ni video, pozvao se na drugi forum i josh te mrzi da prochitash i temu do kraja? Kad te vec mrzi, eto, mene ne mrzi, komentar od OP-a:

Citat:
Kobayashi Maru kaže:
Mis sad na roccat taito podlozi radi preyebano dobro... samo sto ima to probijanje svetlosti, zaglavljivanje tegica itd, sto mi odaje utisak lose izrade, jedino ako nije u pitanju blago felericna prva serija, sto je bio slucaj i sa prvim kone (scroll tockic, anyone?). Sve u svemu, odlican mis, samo da srede ove decije bolesti... Preporucio bih ga, ali tek da ga pazarite za koji mesec, kad se rasproda ova prva tura, ako je uopste to u pitanju... Ja sam imao dva sa istim problemima, prvi su mi zamenili i dobio mis sa istim problemima... tako da... vreme ce pokazati... Bas me zanima da li je jos neko s foruma pazario ovog misonju i kakvi su njegovi utisci po pitanju ovih problema...
Danas je mart, komentar bio u januaru, tura rasprodata. Odgovornost kupca je da isproba robu pre nego shto je kupi.

Citat:
Kobayashi Maru kaže:
Sve u svemu, ako bih se vremenom uverio da je roccat otklonio sve ove decje bolesti, uzeo bih ga opet. Uz njegovu cenu,
verujem da je to dovoljan znak koliko sam odusevljen misonjom, cak i pored svih problema koje sam imao s njim.
Citat:
Kobayashi Maru kaže:
1.41 drajveri i firmver 1.34 su resili stvar! Sad sve shljaka kako treba na tvrdim podlogama
Daljim chitanjem teme bi zakljuchio da je drugi korisnik koji pljuje po Kone+ mishu (dEXE) u stvari dobio upravo onaj primerak koji je Kobayashi vratio uvozniku, koji je falichan.

Komentar korisnika John Cena nisu njegovi utisci vec sumarizacija prva dva komentara i potpuno su nebitni.

Hvala na pazhnji i dovidjenja, javi se kad budu delili besplatne argumente pa ti ugrabish poneki. Usput, probaj da sam sebe ne pokopash, obichno nije dobro za diskusiju...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke