Prikaz jedne poruke
Stara 15.1.2022, 15:02   #13
madcama
Novi član
 
Član od: 4.9.2018.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 1/2022

Znači zadovoljan si što je u najnovijem broju na ukupno 6 stranica rubrike Test run opisan prokleto mali broj aplikacija? Ukupno dve. Od kojih jedna već nekoliko puta, a druga u dve varijante. Da budemo realni ova prva, što se ponovo opisuje, može komotno da pređe u rubriku Tip & Tricks, mada za mene su to dve iste rubrike.

A evo kako izgleda Tips & Tricks:

1/4 strane za aplikaciju
1/4 strane za extenziju za Chrome
1/4 stane za extenziju za Firefox gde se nigde ne pominje da je u pitanju ekstenzija za Firefox, tako da je komotno mogao da ide i u rubriku WWW vodič. Bar bi Youtube linkovi bili u manjini.
3/4 za poboljšanje Windows okruženja
2/4 akcije za Photoshop
4 strana saveta za Win11

Valjda se nisam negde zabrojao, jer me je dok sam kuckao dva puta supruga prekinula da joj pomognem nešto oko usisivača (kao da se ja u to razumem).

Nemojte da shvatite ovo moje pisanije kao da sam neki mrgud, jer jesam. Ali sam mrgud koji ne želi da se časopisu na koji sam godinama pretplaćen desi ista sudbina kao mnogim časopisima koji su forsirali samo jednu liniju. Bar neki od nas čitalaca smo teško preživeli tiho izumiranje Lakih pingvina. Nisam želeo to da se desi kao što ni ljubitelji fotografije nisu hteli da se ponekad održi poneki pomen, reda radi, u ime njihove strasti.
madcama je offline   Odgovor sa citatom ove poruke