tema: Dark souls 3
Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2019, 16:24   #712
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Završio danas, Soul of Cinder je čudo jedno prejak boss za mene i tražio sam pomoć igrača...Neverovatno je kako kazu da onda boss ima vise helta, zaista ne bih rekao koliko je lako bilo, pri tome neće biti da je lik sve sam uradio...
Da jbg. možda nisam trebao tako završiti, ali me je frustrirao i to u prvoj fazi, drugu sam video možda samo 3 puta, od 30-ak pokusaja. Ona je delovala lakša nego prva...
Za ova dva još opciona ću da vidim kad cu probati...

Ne znam šta da mislim, može se reći da sam ovaj deo od Yhorma pa napred vrlo brzo uradio, želeći samo da je se rešim. Da eto ne bude da nisam nikad igrao i prešao Dark Souls igru. Pa makar to bilo i uz pomoć...
Steam kaze 60h, a kupio sam je u novembru. TO nisu neki veliki sati, ali vremenski je užasno dugo jer sam pravio pauze, ne samo zbog igre nego i inače.
Recimo Witcher 3 igran na najtezem nivou mi ima 155h sa DLC, i igrao se u jednom dahu praktično... Mnogo govori o težini DS i uticaju na igrača.

Ako bih mogao da kažem neke negativne i pozitivne stvari onda ovako.
+
Dizajn, grafika, muzika, ambijentalni zvuci...
Ima visoku vrednost ponovnog igranja, ako poželim, mogu neku drugu klasu i totalno drugi stil. I tako nekoliko puta.

-
Kontrole, kamera, nzm jel gore lock on ili bez njega...Vrlo često ogromni karakteri te napadaju nemaš pojma gde si ni šta radiš, a trebaš biti precizan i tačan u rolanju...
Borba mi se ne sviđa, previše spora, nema udaranja napamet, ne mozes trade ni sa kim. Kasno se reaguje na click miša, ili tastature, pa nekad krene da se heal bas kad nisam vise želeo, a stisnuo sam ranije. Ili treba da udarim jednom ja kliknem levim, ono nekoliko udaraca budu pa se uvališ u nevolju.
Neki nivoi su frustrirajući sa malo ''bonfires'', ali imaju prečice, ali ako ne guglas otkriješ ih tek tamo negde kad si već level prešao...
Igra nije baš otvorena kako sam ja mislio pre, ne možeš da prehodaš neke prepreke ili preskočiš, tačno ideš gde je ucrtano...

Najgori nivo je ''arhiva''. Najgori boss Oceiros.
Jedini boss kojeg sam iz prvog pokusaja ubio je Iudex Gundyr... Po 2 za Wolnira, Deacons. Ta dva su vrv i najlakša. Dva i za Pontifa, mada sam prvi put crash, pa tačnije je i 1 pokušaj za njega...
Najteži Soul of cinder, pa onda Dancer i Twin Princes..
Najdraža borba protiv Champion Gundyra...

Sve u svemu necu je izbrisati sa harda možda ću jednom početi kao magijaš, ili onaj Mercenary...
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke