tema: Dark souls 3
Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2019, 21:24   #710
Smrtonosna Šorka
Veteran
 
Član od: 11.5.2014.
Poruke: 574
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 43 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Dark souls 3

Ja sam još uvek u DS3, još nisam prešao, jer igram sa prekidima.
Pa ajde malo utisaka
OK igra me nervira jer je nešto najteže sto sam igrao to je realnost, ali može da se igra ako se uđe u fazon. Obično igram oko 1-2h dnevno tj. u tom danu ako sednem da igram. I vrlo često nemam neki cilj..recimo kazem sebi igraj do sledece bonfire ili pokupi iteme, ili digni level, dva...
Otprilike kod DSLA sam rage najviše za sada. Toliko da sam guglao kako da realociram poene...Imao sam strength neki velik a ništa dex, i onda sam nosio heavy zweihander cak do +7 nagruvan...Tu sam toliko besneo na animacije i sporost da sam sve prebacio na dex i napravio sharp uchigatanu sad je +8...

Nzm ni kako sam stigao dotle sa mojim igranjem. Tj. znam summon sam pomoc ljudi kod abyss, dancera (ona mi je stvarno zivce pojela jer mi je dala samo jednu sansu da budemo na udarac do kraja, sve ostale pokušaje me je ubijala toliko rano da je to smešno čak i preko 50% slučajeva me je rukom grabila i ubijala odjendom). Summon sam i kod DSLA i Oceirosa. Doduse kod njega sam summon NPC Hawkwooda, ali se ispostavilo da sam ga vise ja rešio nego sto je on uradio nešto...Otprilike ja bossu dam sansu 20 pokusaja ili 1.30h igranja tako nešto pa ako ne mogu odustajem i zovem pomoć...

I beše ja tako igrao pa napravio pauzu i sednem ponovo pre neki dan i nekako mi klikne igra, počnem bolje da se krećem da izbegavam, da razmisljam, ne zurim.
Ključna stvar igre je strpljenje ne smeš nikad da budes pohlepan..protiv bilo čega ne samo bossovi nego gomila onih vitezova 2 shotuje te lagano, ali isto tako i ti njih možeš da nanižeš da te i ne pipnu.
I tako reformisan igrački ja, nastavim gde sam stao od Oceirosa ka groblju..i tamo champion gundyr, trebalo mi je 5,6 pravih pokušaja da ga ubijem i možda 2,3 sam onako bacio na pokusaje parry iako to nzm, tako da ih ne računam...

To je bilo pre neki dan, danas se vratim u iriythil jer sam davno stao kod zapaljenih vatri svih ali nisam doalzio do Pontifa. Dođem do njega, probam prvo parry ali to je shift+desni click i ukljuce mi se sticky keys izbaci me napolje i naravno poginem ahhaha
Pokušam opet, parry promasim, ali sam ga blokirao i pomislih u sebi ajde da ga vidim koji crni parry ako nzm necu ni nauciti sad... I pade pontiff iz prve... Bože sačuvaj!

Toliko me je plašio jer sam čuo o njemu sve, ali u suštini prva faza je brzo završila, druga je bila samo distanca gledam ih čekam da skoče obojica, kad skoče deknem ih par puta i beži opet na distancu i ponovio to par puta.

E sad ima tu još jedan faktor može biti da sam overleveled jer sam dosta puta igrao samo da farmam souls bez nekog cilja. Tako da sam sad level 75 47 DEX, 30 endurance, 30 vigor... Mislim daleko od toga da sam prejak, pa black knights il bilo koji lothric, pontiff, te ubiju iz šale ako te udare...Armor nikakva nemam, nosim moj warrior set od početka igranja...Realno u ovoj igri armor samo kozmetika, mozes i go da setaš ionako je suština igre da ne budeš udaren...Warrior set je sasvim dobar po stats u odnosu na celu ponudu. Da ima onih heavy armora ali su preteški...
Smrtonosna Šorka je offline   Odgovor sa citatom ove poruke