Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2017, 22:26   #10
salesh
Član

Član od: 16.9.2009.
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Telefon 300e-400e

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
LG G6
LG V20
Huawei P10
Xiaomi Mi Note 2
Xiaomi Mi 5/ Mi 5s/ Mi 5S Plus
HTC 10
S7, S7 Edge
OnePlus 3T

Ovo su sve telefoni u tom rangu. Sad, zavisi sta ti je bitno - displej, baterija, dizajn... Mozda sam i zaboravio neki, ali posto sam u prethodnih 3-4 dana bas dosta googlao o ovome, mislim da nisam.

Imaj u vidu da HTC 10, P10 i Mi5/s imaju 5.15/5.1 inca ekran, sto je u neku ruku lose u 2017. uzevsi u obzir cenu.

LG mi je oduvek bio ne istražena voda, mislim čitao sam dosta o njima al me nikako nijedan model nije zaintrigirao, Huawei je bio slaba prica bar sam ja izgleda ubo P6 bas kad je izasla P7,a kolko sam cuo tek su od P8 poceli da valjaju, na HTC ne znam kolko je napredovao zadnje put kad sam imao njihov telefon prilicno je bilo bugs, i meni se ovih dana bas mota Xiaomi ili OnePlus 3T.
Verovatno je najbolje da jurim ovaj Mi 5s Plus valjda bi tu velicinu preziveo.

Nisam nesto zavisnik od dizajna nikad mi to nije bilo bitno nit kamera i te gluposti, vise da telefon sljaka sa svim aplikacijam i da nema nekih vecih kocenja a naravno volim finu bateriju..

Niste otisli offtopic, zapravo ste i uboli jednu od stvari koju ne volim, a to jeste velicina telefona i ja imam tu boljku da ne volim previse velike telefone sto zbog cepa sto zbog manevra kad trebam jednom rukom da odradim.
Stvarno hvala na odvojenom vremenu!
salesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke