Prikaz jedne poruke
Stara 10.12.2012, 22:11   #14
brancko
Član

Član od: 24.10.2007.
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: n64 igre i emulator pitanje

Citat:
CTOJAH kaže: Pregled poruke
@brancko
Trenutno mi nije instaliran N64 emulator, ( i ja sam koristio Project64 ) ali uvek mozes preko Desktop Properties da namestish colour correction (pojacaj gamma - to osvetljava celokupni sadrzaj ekrana) ; isto tako u nekim slucajevima treba da namestis graficku da overwrite-uje setinge u programima/igrama. Lako je - eksperimentishi malo, samo upamti sta je na kol'ko bilo (zapishi) pa ako ti se ne dopada a ti vrati na difolt - neces nista pokvariti.
Pokusacu tako,hvala,ali vise me je zanimalo da li moze da se dodje do savrsenog emulatora ili do dobitne kombinacije pluginova.
Citat:
WhenDarknessFalls kaže: Pregled poruke
Uzmi skini PC verziju igre ili za ps1 pa emuliraj nju, n64 ima dosta losiji zvuk i generalno losije teksture jer su igru koja inace dolazi na 2 diska po 700mb morali da sabiju da stane na ketridz od 64mb.
Ja nisam do sada uspeo da podesim RE2 za n64 da radi skroz kako treba, ako ti nesto znaci. U principu nista ne propustas, jedino eto interesantno je sto igra ima randomizer mod (vecina itema ima skroz drugaciji raspored po mapi) ali to stvarno nije toliko primetno.
Imam jako spor internet,da je brzi ja bih skinuo PC verziju i igrao na kompu,nego hteo sam da se provucem sa 64 mb

Da vas pitam za Dreamcast posto vidim da imate iskustva sa emulatorima

Skinuo sam igru za Segu DC -Marvel VS Capcom 2 (SelfBoot)- CDI File (igra ima 150 mb pa sam se zato odlucio za nju)

Nema sanse da je pokrenem. Imam ChankastAlpha025 i Demul emulator i nista. Igru sam preko daemon toolsa ubacio u virtualni cd rom i opet nista.
Moze neka pomoc?
brancko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke