Prikaz jedne poruke
Stara 21.3.2011, 14:28   #144
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Shlaymara kaže: Pregled poruke
@Gunner4Life

Pokazalo se da sto vecu stetu pravis, to vise para dobijas (znaci broj killova nije bitan). Pogotovo ako tu stetu napravis tenkovima koji su visi tier od tebe. To u praksi znaci da bilo kojim artijem pravis pare, KV sa 152mm topom (HE granate) i Serman sa 105mm topom (HE granate). I uvek gledaj da gadjas mete koje imaju vise HP (sem ako ti je ugrozen zivot), tj isplativije je uvek pucati na nekog ko ima 100% nego na nekog ko ima 10%. U visim tierima dobro mlate pare T30 i Obj. 704.
Sto se tice Luchsa, to je druga prica. U randome bitkama nema sanse da se zaradi toliko jer se ne moze upasti u bitke sa velikim tierom. Recept za Luchsa je skautanje u TC, jer svaki tenk koji se "osvetli" a ubije ga neko drugi, deo XP i para dobija skaut. U TC igraju samo tier10 tenkovi pa su XP i pare masivne (za malog Luchsa). Podrazumeva se da je max nabudzen, sa camo skilom na 100%, i sa modulima koji visestruko kostaju od samog Luchsa (moj kosta 615 000)

@jozvan_Kg

Ne znam na sta tacno mislis. Ako mislis da upadnes u tank company (TC), tesko da mozes igrati ako nemas tier10 tenk (ili arty t7, med t9). Ako mislis na nesto drugo...
Navataj me u igri (nick Shlay) pa cu ti objasniti sve sta ti nije jasno.
Zs prvi deo posta si u pravu. Igrao sam sa M7 ili kako beše već ona haubica pre Priesta. Uzeo gold nalog na jedan dan, čisto da osetim pare malo. Gađao jače tenkove od mene, većinom u predeo motora i kupole.
Rezultat - 97K kredita za jedan dan igranja (doduše, i boranije sam pobrao dosta, ali i bostana bogme)

A za drugi deo...e, jbg. Znači ima da šmirglam još ohoho, dok ne stignem do nekog ozbiljnijeg tenaka, a i wipe će dotad. Baga..
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke