Prikaz jedne poruke
Stara 13.10.2013, 9:47   #16046
JocaNoob
Član
 
Član od: 13.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 94
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
darkowozzd kaže: Pregled poruke
kako vam se cini moja statistika poceo sam da je popravljam sa IS je sam top tier uglavnom ali i dalje mi malo slabije ide
kako vam se cini za broj borbi i sa obzirom da imam samo 2 koja su veci tier od petog
Mene jos duša boli zbog prvih hiljadu i kusur partija koje sam igrao kao totalni noob - niti sam čitao savete, niti sam gledao išta na jutjubu, zaletao sam se ko mlad majmun i ginuo siemka style maltene potpuno beskoristan svom timu...

Elem, onda sam se počešao po glavi i rekao sebi "Ček druže, povuci ručnu, ti ovde nešto ne radiš kako treba..." (posle 1,5K - malo sam sporokapirajući ).

U poslednjih hiljadu partija su mi statsi po Noobmetru ili u "good" ili na granici, i nerviram se što sam sebi ubio prosek sa onih prvih 1,5K i noobovskim eksperimentisanjima. Sa druge strane, drago mi je da popravljam svoju igru.

Prvih nekoliko hiljada partija, kažu iskusniji, su ti za eksperiment, privikavanje na igru i njene cake. Tu negde odlučiš šta ti se igra, vidiš šta ti leži (čak i tenkovi u istoj grani se nekad VEOMA razlikuju po stilu igranja), stigneš u ozbiljnije tierove i vidiš na čemu si.

Po meni, još je prerano da ti ljudi kažu "E, dobar si!" ili "Noob!!! Please uninstall!", samo se opusti, igraj i UČI na svojim/tuđim greškama. Rezultati će doći.
JocaNoob je offline   Odgovor sa citatom ove poruke