Prikaz jedne poruke
Stara 3.12.2020, 2:14   #1993
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.829 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
nemoj da radiš nikakve konverzije kupuj karticom u dinarima i oni ti računaju srednji kurs u valuti u kojoj je kupovina, kakvi dolari i evri i devizni računi, btw većina kartica je default euro i ne može da se menja, znači ako kupiš u dolarima rade ti nepovoljnu konverziju dolar u euro a ti si pre toga kupio eure po nižem kursu sam praviš nekoliko konverzija a i banka..
Ako imaš karticu sa default dolarima i račun je u dolarima onda ne bi trebalo da košta više nego što je račun..
Da uplacujem na dinarsku to bi mi opet bila gomila konverzija Platu dobijam u dolarima, moram sve to da zamenim u dinare pa onda opet da kupujem u evrima preko Steam-a. Ja inace uvek koristim dolarsku karticu jer uglavnom pazarim u dolarima na GMG-u. Ali sada, nazalost, CP-a nece biti na GMG-u pa sam morao ovako preko Steam-a. A Steam zbog moje lokacije ne moze da mi naplati u dolarima vec mora evrima tako da je morala konverzija.

A sto se tice deviznih racuna, nisu svi odmah u evrima i mogu da se dodaju kartice za druge valute...Ja sam tako zbog plate, imam i EU i US, a uplata zavisi od instrukcija koje posaljes poslodavcu.

Jbg, komplikacije levo i desno, uzimaju na sve po malo...Steta sto se GMG zeznuo sa kupovinom Witcher 3 kljuceva pa ih CDPR ne voli bas previse inace ne bih imao nimalo problema

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Jos nedelju dana.
Sitno, sitno Iskreno mi je malo neverovatno, koliko je samo godina proslo od one prve najave.....Samo da se kontrolisu ocekivanja i mislim da ce igra biti i vise nego dobra...Videcemo
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke