Prikaz jedne poruke
Stara 4.11.2018, 0:44   #25
igor7
Član
 
Član od: 24.9.2012.
Poruke: 489
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 271 puta na 151 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 09/2018

Citat:
a odkud ti znaš šta publika voli jel to bila neka anketa ili istraživanje, mogu i ja sad ovde da počnem da baljezgam o politici jer je eto demokratski da pričam o tome i ima i publike kojoj će to da se dopadne.. na kraju se sve svede na ono što urednik odobri i u novinama i ovde, možda popunjava prazan prostor jer nemaju kvalitetne novinare itd... U svakom slučaju tehnologija i takvi stavovi obično ne idu zajedno tipa pljuje zapad a fura iphone i nike...

Veruj mi da znam, imam dobar "pregled igre"
Ne mislim da on pljuje zapad kao zapad, nego određene krugove na zapadu koji igraju prljavo. Među Amerikancima ima jako mnogo dobrih ljudi (ima i onih drugih, naravno) ali to opet ne znači da je njihova zvanična politika uvek dobronamerna i humana. Zašto neko ne bi kritikovao suludu priču kako su ruski hakeri rešili američke izbore? Da li on po automatizmu mrzi zapad ili iznosi kritiku onih koji izmišljaju takve priče? Naravno, Rusi muljaju i špijuniraju po Americi ali je optužba za krađu izbora bolesna priča.



Ili ona situacija nedavno kada su u Holandiji uhvatili famozne ruske špijune koji su se tamo iz Rusije zaputili sa stotinu kila telekomunikacione opreme na leđima da "neprimetno" hakuju neke gluposti po Holandiji i Švajcarskoj. Koliki IQ je potrean da bi se ptogutala takva priča?
igor7 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku igor7 na korisnoj poruci:
Relja (4.11.2018)