Prikaz jedne poruke
Stara 21.2.2007, 3:59   #12
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Exclamation Re: Problem sa CD-ovima...

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
E da ne otvaram novu temu, i ja imam slican problem, ali sa pioneer 109d. Sa dvd diskovima je sve ok, ali cim ubacim bilo koji prazan obican cd odma pocne da krci nenormalno, kao da zaista rezbari disk unutra, znaci strasne stvari. i tako je sa bilo kojim obicnim cd-om dok je sa dvd diskovima sve ok. Jel zna neko u cemu je fora
Imao sam isti problem sa istim uredjajem! Najveci fazon je bio kada sam ga nosio u servis na reklamaciju, mali pokvarenjak je lepo radio, bez "struganja" diskova, a cim sam ga doneo kuci poceo je da me ponovo pod*ebava! I to kao da je po onom cuvenom Marfijevom zakonu! I sada se iznerviram kada samo pomislim kako sam glup ispao u onom servisu, u ocima onog servisera, kao "ovaj momak pojma nema i sli.". Evidentno je bilo da je problem postojao, nije bilo vazno koji CD je bio unutra, Verbatim, Maxell, TDK, SONY, Smartbuy, glupi Princo pa i neki no name diskovi od 9.5 dinara, UVEK JE pravio problem.
A resio sam se bede tako sto sam uzeo Asusov model.

P.S. Znam da ovo nije od pomoci u resavanju tvog problema, ali sam samo hteo da skrenem paznju na to da se isti problem desio i kod mene, na istom uredjaju, mozda nekome bude od koristi kada bude odlucivao koji opticki uredjaj da uzme.
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke